Obchodní podmínky / SlotCar

SLOT CAR, s. r. o. je největší firma v ČR v oblasti autodráh. Během našeho působení na trhu se nám podařilo stát se dominantním hráčem. Tuto pozici jsme si zajistili díky provozování velkoplošných autodráh v obchodních centrech po celé ČR. Provozováním těchto velkoplošných autodráh jsme získali široké zkušenosti v této problematice. Poskytujeme pronájem skládacího stolu s autodráhou a obsluhou na firemní akce.

Na začátku naší činnosti jsme začali jednoduchým modelem. Zpříjemnit lidem chvíle strávené v obchodním centru. A to nejen dětem, ale také dospělým. Téměř každý dospělý člověk se chce občas vrátit do svých dětských let a zazávodit si na autodráze, která byla v jeho dětství pouhým snem. Od začátku se neustále snažíme naše služby zlepšovat a rozšiřovat. V dnešní době naší zákazníci můžou najít na našich provozovnách široké spektrum možností jak se pobavit. Na čtyřdrážkových, cca 20 metrů dlouhých okruzích jezdí 100 % kopie skutečných závodních aut. Např. MERCEDES CLK AMG, DODGE VIPER, RENAULT F1 ALONSO, PEUGEOT 307 WRC, ŠKODA FABIA, CHEVROLET CORVETE a další. Jako jediní v České republice nabízíme terénní autodráhu, kde si zákazník může vyzkoušet jízdu s MITSUBISHI PAJERO. Tak jak jsme se již zmínili výše, tak se snažíme od počátku naší činnosti stále naše služby zdokonalovat a rozšiřovat, proto jsme také začali nabízet pronájem velkoplošných autodráh na různé firemní a soukromé akce. Viz. sekce pronájem autodráh. V posledních letech se nám také podařilo stát se jedním z nejlepších prodejců produktů značky SCALEXTRIC, našim zákazníkům nabízíme kvalitní poradenský servis v oblasti autodráh. Zákazník má možnost si zakoupit autodráhu z výběru hotových setů, nebo jsme schopni zákazníkovi počítačově navrhnout okruh přímo na míru podle jeho přání. V oblasti prodeje produktů SCALEXTRIC se snažíme vytvořit databázi našich zákazníků, s kterými potom dále spolupracujeme, nabízíme jim cenově zvýhodněné produkty, upozorňujeme je na příchozí novinky, atd. Všem zákazníkům se snažíme vždy poradit, aby si nákup autodráhy rozmysleli, zda je výhodnější investovat sice menší částku a riskovat, že při první poruše autodráhy, můžou tento produkt vyhodit, protože k tomu neseženou žádný náhradní díl. Nebo investovat do značky Scalextric, do osvědčené značky s 50-ti letou zkušeností. Pokud už se jednou zákazník rozhodne pro koupi značky Scalextric, tak není důvod proč by mu měla autodráha vypovědět službu.

Scalextric

Značka SCALEXTRIC, kterou používáme k naší činnosti je firma s 50-ti letou zkušeností v tomto oboru. Důkazem kvality a trvanlivosti jsou naše provozovny. V současné době se snažíme všechny naše provozovny rozšířit o prodejní místo, kde nabízíme k přímému odběru širokou nabídku autíček v měřítku 1:32, jednotlivé sety autodráh, náhradní díly a veškeré doplňky a příslušenství. Zákazník má možnost si autíčko na místě vyzkoušet a v praxi vidět kvalitu značky SCALEXTRIC. Snažíme se vždy udržovat dostatečnou zásobu produktů Scalextric, tak abychom byli schopni ihned reagovat na požadavek zákazníka. V případě, že je zapotřebí nějaké zboží doobjednat, informujeme zákazníka předem o alternativních možnostech nákupu, nebo o době dodací lhůty. Provozování pěti velkoplošných autodráh nás staví do pozice nejzkušenějšího hráče na trhu co se týče servisu a poradenské služby. Na našich provozovnách si také zákazníci můžou kdykoliv zakoupit veškeré náhradní díly, což většina naší konkurence nenabízí.

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky koupě zboží prostřednictví internetových stránek
Veškeré ceny zboží nabízeného prostřednictvím tohoto elektronického obchodu jsou uvedeny včetně DPH.
Zboží je objednáno okamžikem, kdy kupující písemně, telefonicky, mailem nebo pomocí online nákupu odešle objednávku prodávajícímu a prodávající jakýmkoliv níže uvedeným způsobem objednávku potvrdí. Okamžikem potvrzení objednávky (doručení potvrzujícího e-mailu kupujícímu) je mezi prodávajícím a kupujícím uzavřena kupní smlouva.

Objednávka musí obsahovat alespoň:
Jméno, příjmení, ulice, město, PSČ, e-mail a některý z telefonů.
Zboží bude dodáno dle našich obchodních podmínek a bude Vám odesláno ihned a můžete jej obdržet do druhého dne. V případě, že zboží není skladem tak po dohodě se zákazníkem.
Nabízíme následující typy doprav a plateb:

Zásilkovna
Cena balíku při platbě předem na účet v ČR je od 90,- Kč, na Slovensko od 120,- Kč. V případě dobírky +50,- Kč. Vyzvednutí na Vámi vybraném výdejním místě zásilkovny.
Výdejní místa si můžete jednoduše najít na stránkách: 
www.zasilkovna.cz

Profi balík PPL
Cena odpovídá hmotnosti dané zásilky. Začíná od 180,- Kč při platbě předem na účet. Dobírka +50,- Kč.
Moderní, rychlá a spolehlivá přeprava zboží určena pro zasílání zboží občanům po celém území ČR. 

 

Pro konzultace o stavu objednávky volejte na tel. čísla: +420 777 305 217

Do budoucna budeme neustále zlepšovat naše služby a snažit se uspokojovat Vaše požadavky a hlavně

POSKYTOVAT VÁM KVALITNÍ ZÁBAVU!